Time’s Up برابر با شرایط و نکات اعلامی که در ادامه بیان خواهند شد، نسبت به محافظت از اطلاعات شخصی کاربران خود کوشا بوده و به حریم خصوصی افراد کاملا احترام می گذارد. بدین ترتیب توجه به موارد زیر حائز اهمیت است:

1.کلیه اطلاعاتی که مرتبط با شما بوده و به دلایل مختلف آن ها را در Time’s Up به اشتراک می گذارید، متعلق به شما بوده و Time’s Up هیچ گاه ادعایی نسبت به آن ها نخواهد داشت. همچنین از این قبیل اطلاعات تنها به منظور ارائه خدماتی که شخصا درخواست کرده اید، استفاده خواهد شد.

 1. 2.Time’s Up کنترل دسترسی های فیزیکی را به صورت کامل و طبق استانداردهای مرسوم رعایت می کند و اجازه دسترسی به اطلاعات را فقط به آن دسته از کارکنانی که نیاز به انجام مسئولیت های شغلی خود دارند و بر اساس قراردادهای محرمانگی آن ها اعطا می کند. به این ترتیب تیم فناوری اطلاعات Time’s Up تمام تلاش و تمرکز خود را بر افزایش امنیت سیستم به کار می برد و همواره در حال بروزرسانی آن می باشد.
 2. 3.به جز موارد خاص که در ادامه توضیح داده خواهند شد و حکم قضایی صریح، Time’s Up تضمین می دهد که اطلاعات شما را در اختیار دیگران قرار ندهد، مگر آن که خود شما به وضوح درخواست کنید. این خواسته ممکن است در قالب استفاده در دیگر سامانه ها باشد (مثل ورود از طریق حساب کاربری Time’s Up در سایر سامانه ها).
 3. 4.شما مسئول محتوا و اطلاعاتی خواهید بود که در Time’s Up قرار می دهید. این بدان معناست که شما حق نگه داری، پخش، استفاده غیر مجاز، سوء استفاده از اطلاعاتی را که متعلق به خودتان نیست یا اطلاعی از صاحب آن ندارید نخواهید داشت. به هر شکل و در این گونه مواقع، Time’s Up هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات شما نخواهد داشت و کلیه‌ دعوی ها مستقیما به شما ارجاع خواهند شد.

5.Time’s Up به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال اطلاعات شما به منظور بررسی وجود محتوای خلاف یا نقض حقوق و قوانین را نمی پذیرد اما ممکن است در مواجهه با موارد مذکور، اقداماتی متناسب انجام دهد.

6.هر کدام از اطلاعات شخصی شما که توسط Time’s Up جمع آوری شده است، محرمانه باقی خواهد ماند و این اطلاعات با شخص ثالث دیگری به اشتراک گذاشته نخواهند شد بجز در موارد زیر:

 • Time’s Up می تواند بعضی اطلاعات را با ارائه دهندگان برخی خدمات به اشتراک بگذارد اما مسئولانه احتیاط های لازم را به کار می گیرد و محرمانه بودن همه یا بخشی از این اطلاعات را به ارائه دهندگان خدمات نیز اطلاع می دهد.
 • در صورت لزوم، Time’s Up می تواند تمام یا بخشی از اطلاعات شما را بر اساس الزامات قانونی یا قضایی با نهادهای ذی صلاح در میان بگذارد.
 • گاهی اوقات و ضمن اعلام قبلی Time’s Up، امکان دارد برخی از اطلاعات شخصی شما حسب مورد با اشخاص دیگر به اشتراک گذاشته شوند.
 1. خط مشی Time’s Up پیرامون اطلاعاتی که کاربران در این سکو قرار می دهند به شرح زیر می باشد:
 • کاربران Time’s Up برای استفاده از خدمات سامانه لازم است اطلاعات شخصیشان از قبیل نام، ایمیل، شماره تماس و غیره را بر حسب خدمت مورد درخواست ارائه دهند. همچنین در صورت لزوم، اطلاعات بانکی کاربران نیز خواسته می شود.
 • با توجه به این که همواره امنیت اطلاعات کاربران از اولویت های Time’s Up می باشد، برای جلوگیری از دسترسی بدون مجوز و غیرقانونی به اطلاعات کاربران، اقدامات امنیتی کاملی انجام و ضوابط فنی دقیقی رعایت شده است. با این حال Time’s Up هیچ تضمینی را در خصوص نفوذ غیر قانونی به  خود ارائه نمی دهد.
 • Time’s Up اطلاعات شخصی کاربران و بازدیدکنندگان را به دیگران نفروخته و اجاره نمی دهد، البته Time’s Up ممکن است از نرم افزارها و سرویس دهنده هایی برای ارائه خدمات به کاربرانش استفاده کند. در این شرایط اطلاعات کاربران تحت نظارت Time’s Up توسط این سرویس ها و نرم افزارها استفاده خواهد شد.
 • در صورت لزوم Time’s Up اطلاعات کاربران را در پاسخ به درخواست احضاریه، دستور دادگاه یا هر فرایند قانونی مشابه دیگر و همچنین دفاع از حقوق قانونی خود در برابر ادعاهای وارده با مراجع ذی صلاح به اشتراک خواهد گذاشت.
 • Time’s Up ممکن است به صلاحدید خود، بعد از این و هر زمانی سیاست های محرمانگی خود را تغییر دهد. بنابراین تغییرات احتمالی در همین بخش به اطلاع کاربران خواهد رسید.

13.پروتکل، سرور و لایه های امنیتی Time’s Up به گونه ای طراحی شده اند که حداکثر تلاش ممکن به عمل آید تا اطلاعات کاربران محافظت و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری شود. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و Time’s Up حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می دارد.

14.کاربران مسئول حفظ و حراست از محرمانه‌ بودن حساب و رمز‌ عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود یک فرد انجام می پذیرد بر عهده او می باشد.

17.همه مطالب مطروحه در Time’s Up مانند متن، گرافیک، آرم، لوگو، آیکون دکمه ها، تصاویر و غیره تحت مالکیت شرکت مدیریت دارایی آریان یا تامین کنندگان محتوای آن است و هر گونه جمع آوری و استفاده از این اطلاعات بدون رضایت کتبی صریح مدیریت دارایی آریان و ذکر منبع، قابل تولید یا تکثیر، کپی، فروش و یا هر استفاده دیگری نیست.